BMX-RACING ISM, 11.9.2021

Alkuerien tulokset tästä linkistä.

Miehet
Sija Nimi Seura
1 Mäenpää Max TaBC
2 Bergman Patrik TaBC
3 Krause Andreas BMXH
4 Sahi Teo TaBC
5 Ahtiainen Luca TaBC
6 Markkanen Taneli BMXH
7 Holmberg Anton BMXH
8 Koivisto Benjamin TUL
9 Shvedchikov Alexander BMXH
Naiset
Sija Nimi Seura
1 Sittnikow Diana BMXH
2 Heiniö Ninna Picaro
3 Ahtiainen Petra TaBC
Naiset 5-6
Sija Nimi Seura
1 Okkonen Aura EBC
2 Kopakkala Nella TaBC
Naiset 7-8
Sija Nimi Seura
1 Keskiaho Salla BMXH
2 Järvinen Hilla BTU
Naiset 9-10
Sija Nimi Seura
1 Nurmi Emma BTU
2 Känsälä Iisa BMXH
Naiset 11-12
Sija Nimi Seura
1 Pietilä Riina TaBC
2 Sahi Pihla TaBC
3 Ahtiainen Saga TaBC
Naiset 13-14
Sija Nimi Seura
1 Sivola Hertta BMXH
2 Mannermaa Elli Picaro
Miehet 5-6
Sija Nimi Seura
1 Pihlajaranta Viljo BMXH
2 Lavanko Riki BMXH
3 Loponen Atte BTU
4 Suokoski Toivo EBC
5 Nurmi P<tric Picaro
6 Eklund Oliver BMXH
Miehet 7
Sija Nimi Seura
1 Wansen Matias BMXH
2 Uurtamo Reino TaBC
3 Ranhgell Myrsky TaBC
Miehet 8
Sija Nimi Seura
1 Lemivaara Luka TaBC
2 Kopakkala Neo TaBC
3 Lavanko Sylvesteri BMXH
4 Virta Joakim BMXH
5 Vireä Lenni BTU
6 Liukkala Sulo BMXH
7 Mäkelä Luka EBC
8 Nietula Mio BMXH
9 Peltola Valtteri EBC
10 Okkonen Otso EBC
Miehet 9-10
Sija Nimi Seura
1 Laukkanen Vili TaBC
2 Laukkanen Aku TaBC
3 Sivola Veikka BMXH
4 Wansen Kasper BMXH
5 Törnroos Krister BMXH
6 Haukimäki Tomas Picaro
7 Koljonen Severi EBC
8 Jaatinen Max EBC
9 Hirvonen Valtti EBC
10 Pitkänen Mauno Picaro
11 Leistiö Wiljami BMXH
12 Hyrkäs Miro BMXH
13 Heinonen Olli BMXH
14 Lappi Niilo TaBC
Miehet 11
Sija Nimi Seura
1 Kurkela Kaapo BMXH
2 Mäkelä Miko EBC
3 Solanto Leon BMXH
4 Brander Niklas TaBC
5 Lemivaara Väinö TaBC
6 Hirvonen Vertti EBC
7 Mäkitalo Eero TaBC
Miehet 11-12
Sija Nimi Seura
1 Mäkinen Eeli TaBC
2 Burke Santtu TaBC
3 Makkula Peeti Picaro
Miehet 13-14
Sija Nimi Seura
1 Hickman Kasper BMXH
2 Kurkela Pyry BMXH
3 Reiju Aleksi TaBC
4 Heikkinen Niilo BMXH
5 Kiviniemi Olavi TaBC
6 Polas Verneri Picaro
7 Härkönen Antti Picaro
8 Pietilä Juhana TaBC
9 Koivula Kalle TaBC
10 Rantanen Juho BTU
11 Vartiainen Ottp BMXH
12 Rintamäki Aapo TaBC
13 Rantanen Miika BTU
Miehet 30+
Sija Nimi Seura
1 Pynnönen Rami BMXH
2 Haukimäki Kimmo Picaro
3 Uurtamo Aslak TaBC
4 Makkula Juho Picaro
5 Heinonen Heikki BMXH
6 Rantanen Hannu BTU
Miehet Cruiser
Sija Nimi Seura
1 Känsälä Antti BMXH
2 Lemivaara Erno TaBC
3 Lavanko Heikki BMXH
4 Jaatinen Akusti EBC
5 Vartiainen Pekka BMXH
6 Lipsonen Oiva Picaro
7 Heinonen Heikki BMXH