BMX Racing Cup-2, 7.6.2014

Alkuerien tulokset tästä linkistä.

MN-6 8 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Nuutti Kettunen BMX Helsinki
2 Taavi Stenbacka Bmx Helsinki
3 Amos Keisu Bmx Helsinki
4 Jasu Malmberg TVC
5 Eskil Kantanen BMX Helsinki
6 Johannes Virsu Bmx Helsinki
7 Jermu Niemi BMX Helsinki
8 Aapo Kanerva TaBC
MN-7 10 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Nooa Keisu BMX Helsinki
2 Olavi  Kiviniemi TaBC
3 Alex Teikari TVC
4 Iivo Vesikko TaBC / Team Sportax
5 Rafael Sillankorva BMX Helsinki Ry
6 Salla Salmi Härkälän Haka
7 Lumi Asp Härkälän Haka
8 Ville Jukola
9 Otto Kantoluoto BMX Helsinki
9 Sylvia Virsu Bmx Helsinki
MN-8 4 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Lari-Antton  Rintala SPP-56
2 Rasmus Kiss Freedom
3 Eelis Mäkinen Bmx Helsinki ry
4 Ilmari Heinonen BMX Helsinki
MN-9 10 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Rasmus Varis BMX Helsinki ry
2 Akseli Räsänen Bmx Helsinki Ry
3 Ossi Rantala
4 Toivo Laakso TVC
5 Oliver Sandell TVC
6 Tapio Hovila RMR
7 Eemil Hyvönen BMX Helsinki
8 Noora Järvinen TaBC
9 Sofia Karila BMX Helsinki
9 Elias Huotari
M-10 12 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Max Mäenpää TaBC
2 Petrus Stock RMR
3 Axel Kantanen BMX Helsinki
4 Tatu Ristimäki RMR
5 Jaakko Granberg BMX Helsinki
6 Anselmi Kiviniemi TaBC
7 Kalle Kanninen TVC
8 Edvin Leppänen TVC
9 Joel Asp Härkälän Haka
10 Joel Autio TVC
11 Pyry Panula RMR
12 Vilppu Kokko BMX Helsnki
M-11 6 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Joona Pekkilä BMX Helsinki
2 Jaakko Laakoli RMR
3 Eero  Karila BMX Helsinki
4 Antti Laakkonen BMXH
5 Ella Lehtonen Bmx Helsinki
6 Niko Suopanki BMX Helsinki ry
M-12 3 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Leo Autio TVC
2 Lauri Viljanen RMR
3 Anton Holmberg Helsinki BMX
M-13 1 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Patrik Bergman TaBC
M-14 1 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Antti Lehikoinen Team Velocycyling
N-juniorit 4 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Minni Leppänen RMR
2 Senni Lehti MynTo
3 Pinja Puustinen RMR
4 Ketlin Tekkel Estonia
M-juniorit 1 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Jesse Angervo TVC
MN-30 3 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Toni Kanninen TVC
2 Heikki Heinonen BMX Helsinki
3 Ville-Pekka Jälkö RMR
M-30 24″ 9 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Jukka Pekkilä BMX Helsinki
2 Jouni Jalkanen BMX Helsinki
3 Meeme Kuuse BMX Helsinki
4 Pekka Ryynänen Bmx helsinki
5 Jarkko  Puolakka Härkälän Haka
6 Jarmo Kauppila BMX Helsinki
7 Tomi Sironen Bmx Helsinki
8 Antti Kiviniemi TaBC
9 Heikki Heinonen BMX Helsinki
MN-40 24″ 5 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Kai Kantanen BMX Helsinki
2 Jari  Asp Härkälän HAka
3 Kapa Karila BMX Helsinki
4 Jari Raitanen Mynämäen Toverit
5 Petri Peräsaari BMX Helsinki
Naiset 3 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Outi Leinonen JyPS
2 Pia Lehikoinen Team Velocycyling
3 Karoliina Eklund HyPy
Miehet 8 osallistujaa
Sija Nimi Seura
1 Tommi  Lehtonen BMX-Helsinki
2 Teemu Lehtonen BMX-Helsinki
3 Jukka Mäennenä TaBC
4 Ville Niemi tabc/Team sportax
5 Lauri Nikulainen bmx helsinki
6 Juuso Mäenpää TaBC
7 Aku Mäntynen RMR
8 Rami Manninen TVC